BBK SMP121HDT2 s jistotou přijímá standard DVB-T2

Společnost BBK Electronics, výrobce audio, video a domácích spotřebičů, oznamuje zahájení prodeje nového modelu digitálního DVB-T/T2 přijímače SMP121HDT2. Model dokonale kombinuje nejmodernější řešení od předních světových dodavatelů softwaru a vlastní vývoj BBK. Model SMP121HDT2 se vyznačuje stylovým designem a štíhlými rozměry. Díky čipu Novatek, na jehož základě byl tento přístroj vyvinut, lze přijímač snadno používat doma i v domácnosti, protože vestavěný přehrávač HD médií podporuje nejoblíbenější formáty videa.k. Spolehlivě přijímá DVB-T2, standard pro digitální televizi v Rusku, a je zcela bez rušení.

Mediální centra

Tento model je vybaven vestavěným přehrávačem HD médií podporujícím nejoblíbenější formáty videa.ch. MKV a H264, rozhraní HDMI a USB a digitální koaxiální výstup zpřístupňují všechny nejnovější funkce.

Kromě toho je možné přehrávat HD video a nahrávat televizní pořady na připojené externí zařízení USB. Funkce TimeShift umožňuje sledovat zmeškanou část živého vysílání; funkce PVR* je určena k nahrávání digitálního vysílání vč.ch. Televizory OLED jsou vybaveny vestavěnou funkcí vysílání přes internet Timer , kterou lze připojit k externímu médiu prostřednictvím rozhraní USB, a elektronický televizní průvodce přečte průvodce televizním programem. Součástí je také dálkové ovládání.

Pro jasnější příjem DVB-T/T2 přijímače doporučujeme připojit externí anténu nebo vnitřní anténu, které jsou v nabídce BBK dobře zastoupeny.

Společnost BBK Electronics bude i nadále aktivně rozvíjet tuto kategorii zařízení a v letošním roce nabídku BBK rozšíří o několik dalších modelů digitálních televizních přijímačů podporujících DVB-T2. Za zmínku stojí, že kromě přijímačů plánuje BBK v blízké budoucnosti uvést na trh také moderní LED televizory s vestavěným tunerem DVB-T2.

Přijímač SMP121HDT2 je nyní v prodeji.

Ohodnotit tento článek
( Zatím žádné hodnocení )
Michal Dvořák

Zdravím, milí čtenáři! Jsem Michal Dvořák a moje cesta světem domácích spotřebičů trvá více než 28 obohacující roky. To, co bylo zahájeno jako zvědavost na mechaniku těchto každodenních nezbytností, rozkvetlo v trvalou vášeň a kariéru věnovanou pomoci ostatním při navigaci v oblasti domácích spotřebičů.

Recenze spotřebičů od odborníků
Comments: 1
  1. Karolína Nováková

    Mohl byste mi prosím poradit, zda je tento BBK SMP121HDT2 skutečně schopný přijímat standard DVB-T2? Mám s ním v úmyslu vychutnat si vysílání ve vysokém rozlišení, ale chci si být jistý, že tento přístroj je kompatibilní se standardem DVB-T2. Děkuji za vaši pomoc!

    Odpovědět