Bateriový grip Meike pro Fujifilm X-T2

Společnost Meike uvedla na trh nový bateriový grip MK-XT2 Pro pro bezzrcadlovku Fujifilm X-T2. Rukojeť usnadňuje fotografování ve vzpřímené poloze a podporuje instalaci dvou dobíjecích baterií NP-W126/NP-W126S.

Bezzrcadlové fotoaparáty

Na těle gripu se nachází řada ovládacích prvků, například tlačítko spouště, nastavovací voliče, páčka pro výběr zaostřovacího bodu, dvě tlačítka Fn, tlačítka AF-L/AE-L a přepínač Normal/Boost. Nabíjecí port USB a konektor mini-jack 3 na boku.5.

Fotografické vybavení

Dodává se s dálkovým ovládáním, které pracuje na frekvenci 2.4 GHz, který umožňuje ovládat rukojeť až na vzdálenost 100 m. Pomocí dálkového ovládání můžete nastavit dobu zpoždění, expoziční čas, interval snímání a počet snímků. Je napájen dvěma bateriemi AA

Cena a dostupnost

Meike MK-XT2 Pro je k dispozici na Amazonu za 1120 USD. Rukojeť je k dispozici také na Aliexpressu za 8 255 USD

Ohodnotit tento článek
( Zatím žádné hodnocení )
Michal Dvořák

Zdravím, milí čtenáři! Jsem Michal Dvořák a moje cesta světem domácích spotřebičů trvá více než 28 obohacující roky. To, co bylo zahájeno jako zvědavost na mechaniku těchto každodenních nezbytností, rozkvetlo v trvalou vášeň a kariéru věnovanou pomoci ostatním při navigaci v oblasti domácích spotřebičů.

Recenze spotřebičů od odborníků
Comments: 2
  1. Veronika

    Prosím, mohl byste mi někdo poradit, jaký je váš názor na bateriový grip Meike pro Fujifilm X-T2? Mám v úmyslu si ho pořídit, ale rád bych slyšel nějaké zkušenosti a recenze od ostatních uživatelů. Myslíte si, že se jedná o dobrou investici? Děkuji za vaše rady!

    Odpovědět
  2. Martin Němec

    Zajímalo by mě, zda je bateriový grip Meike kompatibilní s fotoaparátem Fujifilm X-T2 a zda jeho použití vylepší výdrž baterie a ergonomii při fotografování. Rád bych se dozvěděl více informací o tomto produktu a zkušenostech ostatních uživatelů. Dá se tento grip snadno připevnit a odpojit? Děkuji za odpověď.

    Odpovědět